DUBAJ: MGŁA 3/3

Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Historia zdjęcia: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj. Luty 2021. Widok z naszego hotelu Shangri-La Dubaj. Pamiętam ten mglisty poranek - nie łatwo było wstać tak wcześnie, ale zdecydowanie widok zrekompensował wszystko. Słońce wschodzi i tworzy magiczny obraz nad dzielnicą DIFC rozświetlając panoramę miasta z budynkiem Burj Khalifa w roli głównej. Podobno takie zjawisko można zaobserwować tylko przez 2 tygodnie w roku!

Pin do lokalizacji: DUBAJ MGŁA

 

 


Widok otulony wspomnieniami. Spróbuj poczuć tę magię! Jest nam niezwykle miło, że możemy zabrać Cię we wspólną podróż po zakątkach całego świata. A jeszcze milej, że kawałek tych naszych wspomnień już niebawem zagości w Twoim domu.

Zdjęcie pionowe, dostępne w 4 formatach.

Zdjęcie 3/3 z serii MGŁA.

 

Fotografia to sztuka i jak każda sztuka wymaga dbałości o detale. Chcieliśmy jak najlepiej oddać duszę naszych zdjęć, dlatego po długich poszukiwaniach i wielu próbach wybraliśmy papier Hahnemühle Photo Matt Fibre 200 gsm i we współpracy z jedną z warszawskich pracowni nasze plakaty przygotowujemy w technice fine art drukując je na specjalnie do tego przeznaczonych drukarkach pigmentowychBo przecież jakość nie zna kompromisów, prawda? 

Rama w której prezentowany jest plakat nie jest wliczona w cenę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl