dostawy & zwroty

DOSTAWA

Dostawa zamówień złożonych w sklepie www.czworonas.com realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

  • Przesyłka kurierska 14 zł (czas dostawy 1-2 dni robocze)

Czas realizacji zamówienia to 7 dni roboczych. Każdy plakat czy mapę drukujemy specjalnie dla Ciebie, na Twoje zamówienie, pamiętaj o tym :) Jeśli z jakiejś przyczyny potrzebujesz przyspieszyć termin realizacji napisz proszę lub zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy:*

ZWROTY

Chcesz zwrócić swoje zamówienie? Zdarza się. Przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 30 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli minęło więcej niż 30 dni od zakupu, niestety towar nie podlega zwrotowi. Aby dokonać zwrotu, towar musi być nowy, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być zapakowany w oryginalne opakowanie. Formularz zwrotu możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem ZWROT. Jeśli Twój zwrot zostanie zatwierdzony, niezwłocznie dokonam przelewu środków na wskazany przez Ciebie nr konta. Pamiętaj, że wysyłasz go na swój koszt. Produkty wykonane na zamówienie klienta, które nie są dostępne w klasycznej ofercie sklepu nie podlegają zwrotowi.

REKLAMACJE

Chcesz zareklamować swoje zamówienie? Proszę. Wszystkie produkty podlegają 12 miesięcznej gwarancji. Formularz reklamacyjny możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem REKLAMACJA. Na pewno wspólnie uda nam się znaleźć satysfakcjonującą Cię rekompensatę. Jeśli Twoja reklamacja zostanie zatwierdzona poinformuję Cię o decyzji. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania. Pamiętaj, że reklamację wysyłasz na swój koszt.

Przesyłki ze zwrotami i reklamacjami prosimy wysyłać na adres:


CZWORONAS

ul. Ostródzka 74R / 2

03-289 Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl